Salon Zdeňka

Zdeňka Kristová

Permanentní make-up

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda
dlouhodobého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu, implantují přírodní barviva. Metodou permanentního make-upu neboli mikropigmentace se upravuje nebo zvýrazňuje.

obočí - upravuje se šířka, délka i barva, v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vykreslit. Obočí je prováděno vláskovou technikou.

oční linky - linky zvýrazňují oči nebo upravují jejich tvar.Konturou vynikne krása očí. Barevné linky zvýrazní barvu očí.

rty - konturou lze docílit plné rty, zlepšení tvaru nebo potlačit jejich asymetrii. Barevnou výplní lze nahradit ztrácející se přirozenou retní červeň.

Kresba obličeje by měla být přirozená, permanentní make-up není náhražkou klasického líčení. Pigmenty, které používám, Mei-Cha® Micro-Colors®,
jsou mikropigmenty minerálního původu, hypoalergenní. Mezi jejich vynikající vlastnosti patří hlavně vysoká kvalita, barevná stálost a zdravotní nezávadnost.
Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28 dní.
Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment
a na základě toho můžeme dále změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo také zesvětlit.
Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik.

Anestezie při permanentním make-upu

Místními anestetiky se provádí znecitlivění také při některých kosmetických zákrocích, jakým je například permanentní make-up. Aplikace lokálních anestetik před úkonem i během permanentího make-upu dostatčně snižuje vnímání bolesti..

Přípravky s obsahem místních anestetik používané při permanentním make-upu

* Xylocain - obsahuje účinnou látku lidocain. Vyznačuje se rychlým nástupem a středně dlouhým trváním účinku. Má malý vliv na srdeční sval a neovlivňuje srdeční tep. Lidokain je metabolizován v játrech na neaktivní látky, které jsou ledvinami filtrovány z krve. Účinek lidokainu ve formě aerosolu
je viditelný během minuty a trvá asi šest minut.

* Emla (Eutectic Mixture of Local Anaesthetics) - je 5% emulze směsi lidocainu a prilocainu. Eutektická směs znamená, že bod tání jednotlivých složek je vyšší než bod tání směsi. Emla se aplikuje ve formě krému nebo náplasti na kuži.
pH přípravku je 9,4. Emla účinkuje do hloubky maximálně 5 mm po předchozí době pusobení 90-120 minut.

* Supracain 4% - obsahuje účinnou látku articain a také velmi malé množství adrenalinu, který zamezuje rychlému "odplavení" léčiva z místa podání.
Má rychle nastupující a spolehlivý účinek (1-3 min. po aplikaci) se silným analgetickým působením při dobré tkáňové snášenlivosti.

AKCE !!!

Dárkové poukazy v prodeji

TOPlist

Copyright © 2011 Zdeňka Kristová

Sem patří obsah pro id "reklamawzcz"