Salon Zdeňka

Zdeňka Kristová

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů je v dnešní době pro mnoho žen již zcela běžná věc. Nejen, že modeláž nehtů zaručuje vždy upravené ruce, ale také výběr z velké škály barevných či třpytivých gelů, které si může klientka vybrat dle své fantazie, nebo příležitosti, na kterou si gelové nehty nechává vytvořit. Mnohé slečny, dívky či ženy si poprvé modeláž nehtů dopřejí na svou svatbu, řada z nich si ale modeláž nehtů udržuje i nadále. Doplnění gelových nehtů stačí jednou za 3-4 týdny.

Modeláž nehtů Vám zkrášlí ruce a budete působit upraveně. Pokud si nehty koušete, nebo je máte zdeformované (nemocí či úrazem) určitě se i v tomto případě vyplatí vyzkoušet kvalitní modeláž nehtů, ať již gelovou modeláž nehtů bez tipů anebo gelovou modeláž nehtů s tipy. Nabízíme Vám přes 80 fotek našich prací, které najdete pod tlačítkem "modeláž nehtů foto". Věřím, že každá z Vás si vyberete tu "svou". Modeláž nehtů umožňuje výběr z mnoha barev, glitrů, ozdob, tvarů a stylu nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Gelové nehty
Z vlastní zkušnosti doporučujeme modeláž nehtů gelem. Gelové nehty vypadají přirozeně a výsledek této modeláže nehtů je efektivnější. Po úpravě gelových nehtů se vám zvedne sebevědomí a zvýrazní se vaše osobnost. Váš osobní styl se promítá nejen do oblékání, líčení, ale i do úpravy nehtů. Každá žena si může zvolit přesně takový styl, který jí vyhovuje a sedí (zvolit materiál a délku nehtů, tvar nehtu, styl úpravy a samozřejmě barvu finálního nalakování a doplnění ozdobami).

Modeláž nehtů a zdobení
Klientky si rády nehty zdobí bez ohledu na věk. Největší zájem je o květinové vzory. Mohou se zdobit podle ročních období, podle události (svatba, ples apod.) I do zdobení nehtů se promítají aktuální trendy, ale je důležité, aby vám zvolený styl slušel, aby typově seděl k vaší osobnosti. Modeláž nehtů i zdobení nehtů je třeba přizpůsobit i povolání – ne vždy je vhodné pestré a nápadné zdobení nehtů. Jsou také typy žen, které chtějí působit co nepřirozenějším dojmem. Je důležité, abyste se cítila sama sebou a neměla pochybnosti, zda vám to sluší či nikoliv. Modeláž nehtů lze provést i tak, aby působila zcela přirozeně.

Modeláž nehtů a věk?
Pro modeláž nehtů věk určitě hraje roli. Ženy do 30 let volí nejčastěji francouzskou modeláž nehtů různých barev. Ženy starší volí jemné pastelové tóny a v období plesové sezony vevodí barva červená a to i v období Vánoc. Nejpopulárnějším tvarem nehtů jsou rovné špičky, starší ženy by měly volit nehty se špičkou spíše zakulacenou, ovšem záleží na tvaru ruky. Správná volba tvaru nehtů vám může změnit vzhled rukou, zejména opticky prodloužit prsty. Nechte si poradit od nehtové designérky. Proč volit modeláž nehtů? Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody krásné nehty a chcete to změnit, volte modeláž nehtů. Během hodiny Vám manikérka či nehtová designérka může několika způsoby a technologiemi nehty prodloužit a zpevnit.

Gelové nehty
Jsou pružné, tenčí a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Současné gelové systémy určené pro modeláž nehtů jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobého nošení bez neblahého vlivu na zdraví. Gelové nehty nevyvolávají alergické projevy kůže, jakými je např. atopický ekzém. U akrylové modeláže je tento projev velmi častý.

Gelové nehty napořád?Gelové nehty se musí doplňovat. Četnost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu Vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláž nehtů mohou vaše nehty růst rychleji – při modeláž nehtů dochází zároveň k masáži prstů, což růst podporuje.

Kdy nepodstupovat modeláž nehtů?
Trpíte-li plísní nebo kandididou.
Léčíte-li se antibiotiky a chemoterapiemi.
Těsně po provedení neodborné manikúry během které byla poškozena kutikula.

Nail art

Nail art s manikúrou úzce souvisí, je druhem umění, které se zabývá kreslením obrázků nebo různých vzorů na nehty.V posledních letech si umění zdobit nehty získalo velkou popularitu.
Nail art nemusí být jen extravagantní úprava nehtů, ale může být elegantním nenápadným zdobením pro všední den. Nehty se také upravují a zdobí k významným svátečním událostem, jakými jsou svatba, různé oslavy, plesy, atd. Mnoho žen si myslí že nail art lze použít jen na gelové,umělé nehty. Není tomu tak.
V mém salonu provádím kresbu na přírodní nehty.Přece každá žena, nechce nebo nemůže mít umělé nehty,ale upravené krásnou malbou ano.

AKCE !!!

Dárkové poukazy v prodeji

TOPlist

Copyright © 2011 Zdeňka Kristová

Sem patří obsah pro id "reklamawzcz"