Salon Zdeňka

Zdeňka Kristová

MANIKÚRA

Ruce jsou zrcadlem Vaší duše

Klasická manikúra
V rámci této služby se provádí úprava nehtů pilováním na požadovanou délku, úprava a odstranění nehtových kůžiček změkčených ve vodní lázni nebo pomocí speciálního olejíčku. Následuje vyleštění nehtových plotének a aplikace výživného oleje do nehtových valů.

Manikúra s lakováním
Klasická manikúra s lakováním nehtů standardním lakem podle vlastního výběru.

P-shine (japonská manikúra)
P-shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů. Zaleštěním výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, kdy malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči nepříznivým vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů, která leští a vyživuje zároveň. Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat
P-Shine jednou za tři týdny. P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Péče o ruce
Aby ruce a nehty vypadaly vždy krásně, musíte o ně pečovat. Suché pokožce rukou dopřejte jemný peeling, masáž, výživu v podobě masek na ruce a nehty (stačí aplikace jednou týdně) a často používejte jemný krém na ruce a nehty. Můžete vyzkoušet i parafinový zábal, pokožka se po ní viditelně zjemní a ruce v krátké době získají krásný a upravený vzhled. Míváte-li často studené ruce, trpíte zřejmě špatným krevním oběhem, proto vyzkoušejte masáže. Začněte masáž u konečků prstů a krouživými pohyby postupujte k zápěstí. Takto promasírujte každý prst 3-4krát a pak přejdetě k tzv. roztírání rukou (můžete použít olejíček).

Masáž rukou a předloktí
Masáž probíhá od jednotlivých článků prstů, postupně přes hřbet ruky a dlaně k zápěstí a předloketní části ruky.

Parafínový zábal
Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje a zvyšuje krevní oběh. Uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Kůže se stává vláčnou a elastickou, proto se parafínový zábal doporučuje zejména na vysušenou a zhrublou pokožku. Parafín je získaný z ropy a obohacený o vitamín E a vyniká svou schopností zadržovat teplo. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje minerály obsažené v parafínu. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.

AKCE !!!

Dárkové poukazy v prodeji

TOPlist

Copyright © 2011 Zdeňka Kristová

Sem patří obsah pro id "reklamawzcz"